Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Aparaty słuchowe Oticon – jakie funkcje oferują?

Strona głównaZdrowie, Medycyna

Aparaty słuchowe Oticon – jakie funkcje oferują?

Hurtownia instalacyjna Proterm – Kupuj wygodnie online!
Suchy lód – ekonomia, profesjonalizm, czystość
Pielęgnacja odwodnionej skóry twarzy

 

Najlepsze rzeczy powstają wtedy, kiedy tworzone są z sercem. Historia aparatów słuchowych marki Oticon, w dużej mierze opiera się na trosce i zaangażowaniu o dobro drugiej osoby, sięgając początków XX wieku. Ponad 100-letnie doświadczenie oraz ciągły rozwój marki sprawił, że dziś aparaty słuchowe Oticon są jednymi z chętniej wybieranych urządzeń na rynku. Wynika to między innymi z faktu ciągłej troski o jakość i chęć zaoferowania swoim klientom urządzeń, które pozwalają słyszeć dokładne, naturalne dźwięki. Oticon zmienia życie osób niedosłyszących, pozwalając im cieszyć się otaczającymi ich dźwiękami.

Idealny dźwięk niezależnie od sytuacji

Aparaty słuchowe Oticon wyróżniają się nieskazitelnym dźwiękiem w każdej sytuacji. Dzięki mikroprocesorom służącym przetwarzaniu dźwięku, urządzenia marki Oticon rozróżniają poszczególne dźwięki, wzmacniając jedynie te, które są główne, a redukując wszelkie szumy i hałasy dobiegające z otoczenia. Przydaje się to szczególnie w sytuacjach, kiedy przebywamy w pomieszczeniach o wysokim poziomie dźwięku. Wysoka jakość oferowanych urządzeń pozwala na dokładne skanowanie otaczających dźwięków i wzmocnienie tych, o najbardziej naturalnym pochodzeniu.

Kompatybilność z innymi urządzeniami

Na szczególną uwagę zasługuje fakt możliwości połączenia aparatów słuchowych marki Oticon z innymi urządzeniami emitującymi dźwięk. Jest to niezwykle przydatna funkcja, biorąc pod uwagę codzienne funkcjonowanie. Połączenie ze sobą urządzeń z wykorzystaniem Bluetooth, pozwala korzystać z aparatu, jak ze słuchawki bezprzewodowej. Dzięki temu osoba słabosłysząca nie musi regulować głośności odbiornika telewizyjnego czy telefonu, utrudniając tym samym spokojne oglądanie pozostałym domownikom. W przypadku połączenia aparatu słuchowego z telefonem komórkowym możliwe jest nie tylko wykonywanie połączeń, ale także przekazywanie dźwięku pochodzącego z oglądanych filmów. Z funkcji bezprzewodowego przesyłania dźwięków wprost na urządzenie aparatu korzystać można także podczas pracy na komputerze czy tablecie.

Zdalne sterowanie parametrami urządzenia

Aparaty słuchowe Oticon, nie tylko charakteryzują się dyskretnym wyglądem, ale również możliwością sterowania ich parametrami z poziomu smartfona. Pozwala to na swobodne regulowanie głośności, tonu, czy sprawdzenie stanu naładowania baterii, bez konieczności zdejmowania urządzenia. Funkcja ta przydatna jest między innymi podczas podróży, kiedy to poziom głośności zmienia się, ale także będąc na spotkaniu ze znajomymi. Dzięki sterowaniu parametrami aparatu za pomocą telefonu znajomi mogą zupełnie nie zorientować się, że nosimy aparat słuchowy. Zdalne sterowanie możliwe jest dzięki specjalnej, personalizowanej aplikacji, której obsługa jest bardzo intuicyjna. Aby więc w pełni korzystać z możliwości posiadanego urządzenia, warto pobrać dedykowany program na swój telefon.

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0