Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Niezwykłe miejsce na ferie? Poznaj domki kopułowe i jurty w Starej Morawie!

Strona głównaTurystyka, Podróże

Niezwykłe miejsce na ferie? Poznaj domki kopułowe i jurty w Starej Morawie!

Jak znaleźć dobre biuro rachunkowe?
Opis działania Portalu Znany Księgowy
Trichoskopia, co to jest?

Ferie zimowe to często czas poświęcony wyjazdom rekreacyjnym. Jest to doskonała okazja, aby dzieci mogły wypocząć od codziennej nauki i zadań domowych. Planujesz wyjechać na urlop podczas ferii zimowych? Poznaj wyjątkowe miejsce, które pozwoli Ci spędzić aktywnie czas, ale też beztrosko wypocząć na łonie natury. Przedstawiamy Ci domki kopułowe i jurty w Starej Morawie.

Nocleg w domkach kopułowych i jurtach na wynajem

Domki kopułowe i jurty to wyjątkowe budynki, które pozwalają na harmonijny wypoczynek. Znajdują się w ośrodku wypoczynkowym 4 żywioły w Starej Morawie. Zbudowane zostały na planie koła – co nadaje im niecodzienny wygląd zewnątrz. Gwarantuje również relaksacyjne doznania wewnątrz budynku. Zarówno domki kopułowe, jak i jurty na wynajem, posiadają 35m2 powierzchni użytkowej. Podzielone zostały na strefę wypoczynkową, łazienkę z prysznicem, a także w pełni wyposażony aneks kuchenny z jadalnią. Wnętrze urządzone zostało w stylu rustykalnym, które dopełniają ożywcze dodatki.

Jurty i domki kopułowe na wynajem zostały w pełni przystosowane na wypoczynek dla rodzin. Znajdziemy w nich aż 5 miejsc noclegowych. Jedną z dużych atrakcji dla najmłodszych jest niezwykły widok. W domkach kopułowych znajdziemy przeszklony trójkąt złożony z drzwi i okien, który pozwala podziwiać pobliskie góry. W jurtach atrakcją jest świetlik – nietypowe okno dachowe. Pozwala ono na obserwowanie rozgwieżdżonego nieba z poziomu łóżka na antresoli.

Ferie w górach. Atrakcje w Starej Morawie

Stara Morawa to wieś znajdująca się w gminie Stronie Śląskie w województwie dolnośląskim. Oferuje wiele atrakcji zarówno dla osób, które szukają błogiego wypoczynku, jak i dla poszukiwaczy wrażeń. W sąsiedztwie znajduje się jeden z najwyżej położonych sztucznych zbiorników wodnych w Polsce – zalew w Starej Morawie. Na jego terenie możemy skorzystać z plaży lub wybrać się na spacer po molo, które prowadzi do wieży widokowej. Okolica znana jest także z licznych ośrodków narciarskich i górskich szlaków. Atrakcje dla najmłodszych czekają również na terenie kompleksu 4 żywioły. Znajdziemy tam plac zabaw dla dzieci oraz miejsce do rozpalenia ogniska. Szukasz wyjątkowego miejsca na ferie zimowe? Sprawdź ofertę domków kopułowych i wybierz swój nocleg Stara Morawa.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0