Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Opis działania Portalu Znany Księgowy

Strona głównaFinanse

Opis działania Portalu Znany Księgowy

Koniec z wypełnianiem papierowych formularzy przy zakładaniu spółki
Na co zwrócić uwagę podczas wyboru wykładziny dywanowej przemysłowej i nie tylko?
Co brać pod uwagę, wybierając kaszkiet męskie?

Jesteśmy obecni na rynku od 2000 r. Dzięki tak długiemu okresowi świadczenia usług, możemy poszczycić się zdobytym doświadczeniem oraz wiedzą w zakresie prawa podatkowego i rachunkowości. Opłaty pobierane za usługę księgową są każdorazowo ustalane indywidualnie z firmami. Nasze biuro posiada uprawnienia do usługowego prowadzenia dokumentów księgowych. Dzięki technologii masz możliwość korzystania ze wsparcia zdalnego biura rozliczeniowego online. To rewolucyjne połączenie współpracy przez Internet z profesjonalizmem. Udało nam się stworzyć ambitny oraz zgrany zespół kilkunastu specjalistów, w skład którego wchodzą: doradca podatkowy, biegły rewident, samodzielni księgowi czy specjalista ds. kadr i płac. Biuro gwarantuje rzetelną oraz profesjonalną obsługę księgową, księgowo-płacową a ponadto z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Poznaj nasza ofertę portalu Znany Księgowy

Nasze biuro księgowe prowadzi współpracę z kilkudziesięcioma spółkami polskimi, lecz również spółkami zagranicznymi w obszarze: pełnej obsługi księgowej, obsługi kadrowo-płacowej oraz doradztwa podatkowego czy audytów podatkowych. Są to zarówno firmy z branży: handlowej, produkcyjnej jak i usługowej. Prowadzimy także księgi dla podmiotów nie zobowiązanych prawnie do prowadzenia pełnej księgowości, tj.: spółek jawnych, cywilnych czy podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Podczas pierwszego spotkania potencjalnym klientom udostępniamy na życzenie listę referencyjną obsługiwanych spółek oraz podmiotów gospodarczych. Organizacje pozarządowe nierzadko także korzystają z usług naszego biura w ramach projektów wspólnotowych. Współpracujemy z instytucjami kontrolnymi, posiadamy szerokie doświadczenia ze współpracy z kontrolerami. Zapewniamy ponadto pomoc w przygotowaniu dokumentacji dla organów kontrolujących oraz w wyjaśnianiu potencjalnych rozbieżności czy dokonywaniu stosownych korekt w przypadku kontroli US. Zapewniamy również prowadzenie kadr i płac dla wszelkich przedsiębiorców, a w tym: sporządzanie list płac dla wszystkich form zatrudnienia czy wynagradzania, prowadzenie akt wynagrodzeń pracowników, ustalanie miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy od wynagrodzeń oraz sporządzanie deklaracji rocznych PIT-4R,PIT-8A, PIT-11, PIT-40, pełną obsługę rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych: naliczanie składek, sporządzanie i wysyłanie deklaracji, sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i wyrejestrowań, sporządzanie raportów RMUA, sporządzanie zaświadczeń ZUS Z-3. Oczekujemy na współpracę właśnie z Tobą, chcąc pomóc rozwijać się Twojej firmie. Twój sukces jest naszym sukcesem. Księgowość na najwyższym poziomie tylko z biurem rachunkowym Znany Księgowy. Współpracuj z najlepszymi dzwoniąc do Znany Księgowy – 796490859.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0