Potrzebą każdej z kobiet jest poczucie piękna i siły. Czasem dużym utrudnieniem stają się nawet niewielkie niedoskonałości ciała, które potrafią obniżyć samoocenę i odebrać pewność siebie. Od wielu lat z pomocą przychodzą jednak różnorodne działania medycyny estetycznej.

Strona głównaZdrowie, Medycyna

Potrzebą każdej z kobiet jest poczucie piękna i siły. Czasem dużym utrudnieniem stają się nawet niewielkie niedoskonałości ciała, które potrafią obniżyć samoocenę i odebrać pewność siebie. Od wielu lat z pomocą przychodzą jednak różnorodne działania medycyny estetycznej.

Domowe sposoby na przeziębienie, czy skuteczne?
Siara krowia – jedna z najlepszych składników w suplementach diety zwiększających odporność
Jak powinniśmy dbać o nasze zdrowie?

Jednym z rozwiązań wspomagających zadbanie o sylwetkę jest Onda – zabieg mający na celu zniwelowanie tkanki tłuszczowej i cellulitu. Sprawdź na czym polega!

Na rynku istnieje wiele zabiegów proponujących nieinwazyjne modelowanie ciała. Wiele sposobów osiągania efektów wywodzi się z tych samych lub podobnych technik. Są efektem rozwoju poprzednich. Ale nie Onda.

Onda to innowacyjna i rewolucyjna technologia, pozwalająca na szybkie i widoczne usunięcie komórek tłuszczowych i cellulitu. Jednocześnie pomaga ujędrnić i poprawić ogólną kondycję skóry.

Podczas pracy urządzeniem wykorzystywane są zimne mikrofale o bardzo wysokiej energii – Coolwaves. Docelowo docierają one do tkanki tłuszczowej i powodują jej redukcję. Nie wpływają znacząco na inne tkanki – celują odpowiednio w pożądane miejsca, dając oczekiwane przez klientów efekty.

Onda jest przełomem w walce z dokuczliwymi mankamentami. Zabieg jest bezpieczny, prosty i bezbolesny. Wykorzystanie tej metody nie wymaga ingerencji skalpelem lub igłą – wszystko zachodzi nieinwazyjnie. Efekty działań zazwyczaj widoczne są już po jednej sesji, a ich specyfika pozwala na natychmiastowy powrót do wszelkich aktywności, bez potrzeby regeneracji organizmu.

Czym Onda różni się od innych zabiegów?

Fale Coolwaves prowadzą do pękania błony komórkowej komórek magazynujących tłuszcz. Dzięki temu jest on uwalniany i możliwe jest jego usunięcie.

Inne metody redukcji bazują jedynie na zmniejszeniu objętości tych komórek. Onda sprawia, że komórki znikają. Tym samym zmiany są trwałe.

Przytycie nadal jest możliwe. W obu przypadkach. Jednak dzięki rewolucji mikrofal, zabieg Onda daje znacznie trudniejsze warunki do ponownego tworzenia się tkanki tłuszczowej.

Jak wygląda zabieg?

Dokładnie tak, jak i w każdym innym przypadku, przed zabiegiem przeprowadzany jest dogłębny wywiad lekarski. Dodatkowo sprawdza się kondycję skóry oraz mierzy grubość tkanki tłuszczowej. Wszystko po to, by jak najlepiej dostosować tryb pracy do danego pacjenta.

Przed przystąpieniem do pracy urządzeniem, na miejsce działania nakłada się specjalny żel. Ma on za zadanie wspomóc i ułatwić przeprowadzenie zabiegu.

Sam zabieg polega na masażu obszaru, nad którym się pracuje. Wykonuje się go specjalnymi głowicami, które emitują wspomniane już mikrofale.

Duża energia tych fal powoduje wzrost temperatury komórek tłuszczowych. Dzięki temu, podczas działania urządzenia, wyczuwa się ciepło wewnątrz ciała. Absolutnie nie dochodzi jednak do jakichkolwiek poparzeń skóry, ponieważ Coolwaves nie oddziałują na tkankę skórną.

Dodatkowym atutem jest wbudowany system chłodzący, który daje pewność, że emitowane fale nie wywołają wyższej temperatury niż powinny. Dlatego właśnie, przebieg działań jest bezpieczny i całkowicie bezbolesny.

Odczuciami podczas pracy jest przyjemne ciepło pod skórą.

Cała procedura wykonania trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Czas jest uzależniony od powierzchni, którą chcemy poddać zabiegowi. Istnieją jednak ograniczenie dotyczące obszaru działania. Ponieważ zabieg jest bardzo intensywny, może być wykonany na danej części ciała, nie większej niż jest to zalecane (powierzchnia równa wielkości ośmiu dłoni).

Przed zabiegiem

Kilka dni przed planowanym zabiegiem nie powinno się używać balsamów i kremów. Ponieważ Coolwaves są pochłaniane również przez cząsteczki wody, woda zawarta w używanych specyfikach może utrudnić dotarcie fal do tkanki tłuszczowej. A tym samym zmniejszyć efekty działania Onda.

Zaleca się spożywanie dużej ilości wody, która będzie w przeważającej mierze odpowiadała za pozbycie się z organizmu zniszczonych komórek tłuszczowych. Unikać zdecydowanie należy jednak tłustych potraw i alkoholu.

Wskazania do zabieg

Onda przeznaczona jest dla osób, które w szybki i efektywny sposób chcą:

 • wygładzić skórę i poprawić jej koloryt;
 • pozbyć się cellulitu;
 • wymodelować sylwetkę;
 • ujędrnić skórę;
 • zredukować tkankę tłuszczową;

Przeciwwskazania do zabiegu

Jak podczas każdego działania na organizm, istnieją powody, by zrezygnować z zabiegu. Nie zaleca się korzystania z Onda osobom z:

 • chorobami serca;
 • chorobami neurologicznymi;
 • nowotworami;
 • nieleczoną cukrzycą;
 • chorobami i zmianami skóry w miejscu planowanego zabiegu;
 • podczas ciąży i karmienia piersią.

Medycyna estetyczna z każdym dniem rozwija się w taki sposób, by zapewnić jak największe efekty. Warto korzystać z proponowanych technologii i cieszyć się lepszym wyglądem, a co ważniejsze – lepszym samopoczuciem. Każdy z nas zasługuje, by czuć się wyjątkowo! Sprawdź technologię Onda i ciesz się szczuplejszą sylwetką!

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0