Pozycjonowanie poprzez opinie google?

Strona głównaTech, Media

Pozycjonowanie poprzez opinie google?

Jak wybrać odpowiedni hosting?
Marketing i SEO
Jaką sieć komórkową wybrać?

Temat pozycjonowania na ogół kojarz się nam z naszą stroną internetową. Okazuje się jednak, że pozycjonowanie poprzez opinie google jest także, jak najbardziej możliwe a do tego także i stosowane wśród wielu firm, które zajmują się marketingiem internetowym. Na czym polega pozycjonowanie poprzez opinie google? Dziś postaramy się na to odpowiedzieć, dając przy okazji kilka rad związanych z naszą wizytówką internetową.

Dlaczego google moja firma?

Możemy zwrócić uwagę, że nie każda firma posiada swoją stronę internetową. Niektóre z biznesów działają na zasadzie prostej wizytówki, która ma stanowić darmowy odpowiednik strony internetowej. Jak widać w wielu kategoriach biznesu to działa, ponieważ prosty zegarmistrz czy szewc, zamiast strony internetowej, zdecydowanie lepiej wyjdzie, wybierając opinie google w wypadku swojej działalności.

Omijają nas wtedy nie tylko dodatkowe koszty stworzenia a często i utrzymania strony internetowej, ale także otwieramy się na wielką grupę klientów, którzy wyszukują firm poprzez opinie google, które w wypadku prostych biznesów sprawdzają się najlepiej w praktyce. Powinniśmy wiedzieć o tym samym, ponieważ z pewnością często także poszukujemy cennych dla nas opinii w sieci, wybierając nad ich podstawie usługi.

Pozycjonowanie – sprytne używanie nazw

Wszystkie pola w google moja firma mają znaczenie. Każde z nich możemy wykorzystać pod pozycjonowanie, dorzucając słowa kluczowe na temat naszej kategorii. Pamiętajmy, aby wybierać słowa kluczowe tak, jakbyśmy sami poszukiwali swojego biznesu w sieci.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0