Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Bo mi się wylało…

Strona głównaDom, Budownictwo

Bo mi się wylało…

Zastawa stołowa – jaką kupić?
Jak dojść do siebie po rozwodzie?
Jak można podziękować gościom weselnym?

Powiększenie się naszej rodziny wprowadza wiele nowości do naszego życia, przestrzeni i porządku w niej panującego. Szczególnie na początku ciężko nam przyzwyczaić się, że w domu pojawia się więcej plam i zarysowań niż miało to miejsce jeszcze kilka lat temu. Na szczęście przychodzi wsparcie z zewnątrz. Na rynku w ostatnich latach pojawiło się wiele ekologicznych środków do czyszczenia, które dobrze radzą sobie z plamami, a w dodatku są bezpieczne dla środowiska, czyszczonej powierzchni, a co najważniejsze dla domowników.

Warto jednak pamiętać, że jak mówi stare przysłowie: przezorny zawsze ubezpieczony. Dlatego projektując przestrzeń naszego malucha dobrze wybrać rozwiązania, które zabezpieczą miejsca szczególnie podatne na zabrudzenia. Uchroni to nas przed kosztownymi remontami i niepotrzebnymi nerwami.

Jednym z takich rozwiązań są nasze naklejki na ścianę, które dzięki swojej dużej powierzchni idealnie sprawdzą się jako zabezpieczenie ściany za łóżkiem czy biurkiem. W dodatku wykonane są one z najwyższej jakości folii, pokrytej matowym laminatem dzięki czemu są wyjątkowo odporne na zarysowania i bez przeszkód można je myć. Nie możemy również zapomnieć, że to w 100% polskie produkty stanowią przede wszystkim świetną dekorację do pokoju malucha i niskim kosztem pozwolą nam na przearanżowanie przestrzeni.

Nasze 2 sztandarowe propozycje to kolekcja gór i kolekcja miasteczek dostępnych w różnych rozmiarach i kolorach. W dodatku można przyklejać je nie tylko na ściany, ale też inne płaskie powierzchnie. Naklejki te wycięte są po obrysie – nie posiadają tła, dzięki czemu możemy naklejać je na powierzchnie w dowolnym kolorze nie tracąc przy tym efektu końcowego.

Nowością w naszym sklepie jest kolekcja Safarii, czyli pejzaże prosto z afrykańskich stepów pełne dzikich zwierząt i egzotycznych roślin. W tej kolekcji również znalazła się naklejka składająca się z jednego, dużego elementu, która idealnie zabezpieczy przestrzenie najbardziej narażone na efekty dobrej zabawy. Uchroni nie tylko ścianę za łóżkiem od śladów stóp, ale również idealnie sprawdzi się w kąciku zabaw. Co ważne wszystkie nasze produkty przygotowujemy zgodnie z zasadą zero waste i gdy to tylko możliwe korzystamy z rozwiązań przyjaznych środowisku.

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0